ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Про затвердження переліку проєктів-переможців у конкурсі громадського бюджету на 2020 рік

100 1 Актуально до:
Голосування
0 проголосувало
0% За 0% Проти
Номер, дата реєстрації:
18 від 21 січня 2020, 15:22
Ініціатор:
Сосницька Юлія Анатоліївна
начальник відділу внутрішньої політики та організаційної роботи
Дата початку обговорення:
Дата завершення обговорення:
Статус:
Термін голосування завершився
Адреса:
м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 35а

Шановні мешканці міста Чугуєва, пропонуємо Вам ознайомитись з затвердження переліку проєктів-переможців у конкурсі громадського бюджету на 2020 рік.

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Всі мешканці міста

Звіт від 13 лютого 2020, 10:02

З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб Чугуївська міська рада ініціювала проведення електронної консультації з громадськістю щодо затвердження переліку проєктів-переможців у конкурсі громадського бюджету на 2020 рік. Електронні консультації здійснювались протягом місяця з дня оприлюднення. Пропозицій та коментарів до виконання Програми не надходило.